GenelGerçeklerİddialarKimyasal İddialar ve GerçeklerYalan ve İftiralar

Suriye’de yeni bir komplo ve yeni bir katliam yalanı daha

Suriye bu sabah yeni bir komplo ile karşılaştı.
Sabahtan bu yana açık arttırma gibi ölü sayısı sürekli artırılarak,Şam Gota da Suriye askeri kimyasal silah kullandı propagandası yapılıyor.
Propagandanın kaynağı teröristler ile El Cezire -Al Arabiya-Sky News kanalları ve yandaşları ile bunlardan geri kalmayan yandaş Türk medyası.
Suriye askeri Guta da operasyon yapıyor el kaide teröristleri çok kayıp verdi ve Guta ellerinden çıkmak üzere.
Guta’da ki katliam yalanının iç yüzü:
1- Suriye devletinin onaylaması üzerinde Halep Han Asal daki teröristlerin kimyasal saldırısını incelemek üzere Şam’a inceleme ve araştırma gözlemci heyeti geldi,heyet bir iki gün içinde Halep Han Asal a gidecekti.
2-El kaide teröristlerinin Lazkiye kuzey kırsalında sivil insanlara karşı yaptığı vahşi katliamlar ve toplu mezarlar ortaya çıktı medya tam bu olaya odaklanmış ve bir çok medya toplu mezarların açılıp cesetlerin çıkarılmasını yayınlarken ,gündemi değiştirerek Gota kimyasal saldırısı yaptılar.
3-El kaide terörist grupları Kuzey Lazkiye saldırısında çok ağır kayıplar vererek geri çekildiler ,Suriye askerinin Lazkiye operasyonu genişleyerek İdlib kırsalına doğru yöneldiği sırada Guta yalanı ortaya atıldı.
4-Kuzey Lazkiye kırsalından el kaide terörist grupları tarafından kaçırılan onlarca sivil insan kadın-çocuk- erkek olayı Guta ile örtbas ediliyor.
5-Gota da kimyasal saldırı diye gösterilen fabrikasyon görüntülerin, Gota ile alakası yok ayrıca Gota bölgesi çatışma alanı olduğu için orada o kadar sivil de yok.
6-Görüntü de patlama var teröristlerin ağzında gaz maskesi yok patlama bölgesine gidiyorlar.
7-30 aydır her toplantı öncesi,her gözlemci heyetinin Şama gelişi sırasında,teröristler kayıplar vererek sıkıştıkları anda ,teröristlerin yaptığı katliamlar ortaya çıktığında ,teröristler başarısızlığa uğradıkları ve batılı devletlerin Suriye den ümidini kesmeye ve hainler koalisyonuna destek vermemeye başladığı zamanda gündem değiştiriliyor.
8-Başta Suriye devleti ve bölgede bulunan medya ve görgü şahitleri Guta kimyasal saldırısını yalanladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı