Destek GösterileriGenel

Suriyeli gençler meydanları komplocu hainlere bırakmıyor

Suriyeli Gençliğin Parmak İzi grubunun çağrısıyla Tartus Deniz Kornişinde “Meydanlar Bizimdir” şiarı altında düzenlenen etkinlik ulusal birlik ve vatan topraklarında güvenlik ve istikrarı koruyan ordu ve güvenlik birimlerine duyulan vefa ve minneti yansıttı.

Etkinlikte katılımcıların ellerinde taşıdıkları bayrak, pankart, döviz ve posterler vatana bağlılığın ve vefanın tablosunu oluştururken kitlelerin dillerinde tekrarlanan sloganlar maruz kalınan komplo karşısında sonuna kadar vatanı savunma ahdi taşıyordu.

Bu etkinlikle vatanın meydanlarını komploculara ve hainlere bırakmayacakları mesajını dünya aleme duyurmayı amaçladıklarını belirten katılımcılar katliamcı terör saldırılarının bu vatan gençliğini asla korkutamayacağını ifade ettiler.

Geçmişi ve geleceği kardeşlik ve hoşgörüyle yoğrulan Suriye halkının vatan topraklarında hiçbir komplonun filizlenmesine izin vermeyeceğini vurgulayan katılımcılar vatanın şu anda maruz kaldığı saldırı projelerinin bu halkın fazileti ve kardeşliği sayesinde hezimete uğratılacağını kaydettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı