Genel

Suriye’nin komplo planına galip gelmesi gerçekten çok yakındır

Suriye Cumhurbaşkanı Esad, ülkesinin komplo planına galip gelmesinin gerçekten yakın olduğunu belirterek, siyasetinin reform ve teröristleri sindirmeye dayandığını vurguladı.

Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar Esad Şam üniversitesinde yaptığı konuşmada, ülkesi aleyhine hazırlanan ve öyle bir şeyin var olduğunun artık herkes tarafından bilinen komplo planına galip gelmelerinin gerçekten yakın olduğunun altını çizerek “Hükümetimizin politikası reform ve teröristleri sindirme mihverlerine dayanıyor” dedi.

Kendisinin üzerinde olan sorumluluktan hiç kaçmadığının altını çizerek, yeni anayasanın gelecek Mart ayı başlarında referanduma konacağını ve onun ardından da seçimlerin düzenleneceğini belirtti.

Suriye televizyonunun bildirdiğine göre, Esad ayrıca ülkesinin bütün komplolar karşısında Arap kimliğini koruyacağını vurgulayarak, Suriye düşmanlarının onlarca medya aracılığıyla Suriye halkına karşı yoğun bir psikolojik savaşa giriştiklerini vurgulayarak “Onlar benim sorumluluğumu yerine getirmediğim imajını yaratmak istediler. Ama tabi ki yanıldılar. Çünkü ben sorumluluktan kaçacak adam değilim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı