Fotoğraflar

Teröristlerden kalma bir yuvada insan organlarının bulunduğu paketler ele geçirildi

Suriye Ordu birlikleri bölge ahalisi ile işbirliğinde İdlib’in güneyinde yer alan Maaret el Numan Bölgesi’nde radikal terör gruplarından kalma bir yuvada, insan ticareti yapmak üzere kloroform maddesinde yerleştirilen çok sayıda insan organının bulunduğu kutuları ele geçirdi.

SANA muhabiri; Maaret el Numan’ın doğusundaki el Ğadfe Köyünde bir doktora ait ve terör gruplarının ilkel bir tıbbi laboratuvar olarak kullandıkları evde baş, gözler, kalpler, akciğerler, karaciğerler, böbrekler ve kloroform çözeltisinde korunmuş diğer organlar da dahil olmak üzere insan organlarını içeren çok sayıda şeffaf paketinin ele geçirildiğini belirtti.

Muhabir; evin içindeki paketlerin erkek ve kadın isimleriyle işaretlendiğini, sağlık koşullarını ve onlar hakkında kişisel bilgileri içeren kayıtlar bulunduğunu ekledi.

Muhabir; evdeki bir odada ise, terör örgütlerinin mensuplarını karanlık ve agresif gündemlerini uygulamaya hazırlamak için beyin yıkamasına kullanılan çok sayıda tekfiri dini kitapların ve bröşürlerin bulunduğuna işaret etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı