GenelGerçeklerKimyasalKimyasal İddialar ve GerçeklerÖne ÇıkanlarSuriye DüşmanlarıVideolar

Videolar – Suriye’deki teröristler ellerinde bulunan kimyasal silahların reklamını yapıyor

Suriye’deki teröristler ellerinde bulunan kimyasal silahların reklamını yapıyor. Suriye halkına karşı girişilen acımasız savaşta yeni bir perde daha açılarak kimyasal silah kullanımı başladı. Aşağıdaki görüntülerde Suriye muhalefetine(Suriye’deki teröristlere) ulaştırılan kimyasal silahlar ve ilgili görüntülerini izleyebilirsiniz.

İnsan bozması vahşi canavarlar Suriye’deki teröristlere kimyasal silah veriyor.

Suriye’ye yönelik uluslararası müdahalenin zeminini yaratmak için kimyasal silah iddiaları yeniden ısıtılırken, bugün internete düşen bir video Suriye’de Esad yönetimine karşı savaşan El- Kaideli teröristlerin kimyasal silah ürettiklerini kanıtladı.

 

Suriye’deki teröristlerin elinde kimyasal silah var.

Suriye’deki teröristlerin elinde Türk malı kimyasal maddeler var.

Suriye’ye yönelik uluslararası müdahalenin zeminini yaratmak için Esad yönetiminin kimyasal silah kullanacağı yönünde iddialar yeniden ısıtılıyor. İspatlanamayan ve dış müdahale için kamuoyu yaratmaya yönelik bu iddiaların karşısında bugün internete düşen bir video, Esad rejiminin değil ama, Suriye hükümetine karşı savaşan El-Kaideli teröristlerin kimyasal silah ürettiğini kanıtladı.

Videonun başlangıcında görülen kimyasalların Türkiye’den alındığı da anlaşılıyor.

Bir Yorum

  1. iste sizlere delil her zaman dedigim gibi hakiki türk mali bursada imal edillen zehirli gaz bombasinin yapma malsemeleri nerden geldigini sizde bilin. bursaya da ingiltereden deliyor. burdan erdogan sultana satiyor. bunlari bilmiyen kalmadi, eyer varsa simdi ögrensin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı