Genel

Golanlılar uydu kanallarının yayınının durdurulması kararını kınadı

İşgal altındaki Golan halkı Arap Ligi’nin; Suriye’nin Nilsat ve Arapsat uydularında resmi ve resmi olmayan televizyon kanallarının yayınını durdurma kararını kınadı.

Golan halkının bugün yayınladığı ve SANA’nın eline de bir nüshası geçen beyanda anavatanın televizyon kanallarının yayının durdurulması yönündeki kararı, bu televizyonların güvenilirliğinin en büyük kanıtı olarak değerlendirdiler.

Anavatandaki ulusal basının güvenilirliğini bir onur madalyası gibi Suriyelilerin göğüslerini süslediğini belirten Golan Halkı; Arap Liginin söz konusu kararının Suriye’ye karşı düzenlenen terör saldırılarını gizlemeye hizmet ettiğini beyan etti.

Arap ulusu adına bir onur ve şeref mücadelesi veren Anavatandaki ulusal basın görevlilerinin yanında yer aldığına işaret eden Golan Halkı; gerçek ve güvenilir haberciliğin aynasını teşkil eden ulusal basını isimsiz kahraman olarak nitelendirerek bu süreçte komplo saldırıları karşısında sergilediği başarılarla ulusal basının büyük bir zafere imza attığını kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı