Suriye Düşmanları

Katil İsrail, satın aldığı Araplara Kur’an ayeti okudu

Arapları kandırmak için her yolu deneyen Siyonizm, bu kez de Kur’an-ı Kerim’den bir ayeti kullanarak kendi kirli çıkarlarına alet etti.Terör ve işgal devleti Siyonist İsrail ordu sözcüsü Araplara “Ey iman edenler, topluca barış ve güvenliğe girin” ayetiyle mesaj gönderdi.
BAE ve Bahreyn ile normalleşerek açık ilişkiler kuran İsrail, diğer Arap ülkelerini de kendi eksenine çekmek için her yolu deniyor.
İsrail ordu sözcüsü Avichai Adraee Araplara Bakara Suresi 208’inci ayeti ile mesaj göndererek onları İsrail ile barışmaya çağırdı.
Adree twitter hesabı üzerinden paylaştığı mesajında “Ey iman edenler, topluca barış ve güvenliğe girin” Ayet-i Kerime’sini kullandı.
Adree ilk yarısını paylaştığı ayetin geri kalanındaki “Sakın şeytanın peşinden gitmeyin; çünkü o, apaçık düşmanınızdır” kısmını paylaşmadı.
ABD Başkanı Donald Trump, 13 Ağustos’ta İsrail ile BAE’nin “ilişkilerini tamamen normalleştirmek” için anlaşmaya vardıklarını duyurmuştu.
Trump, önceki gün de BAE’nin ardından Bahreyn’in İsrail ile ilişkileri normalleştirme konusunda anlaşmaya vardığını açıklamıştı.
İsrail ile BAE ve Bahreyn arasındaki anlaşmaların imza töreninin, 15 Eylül Salı günü Beyaz Saray’da yapılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu