GenelYalan ve İftiralar

Msalmaniye, kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları çürüttü

Cumhurbaşkanlığı Sarayında Merasim Müdürü Muhiddin Msalmaniye; Suriyelilerin akanlarını akıtmada ortak olan kimi medya kanallarının bugün işinden ayrıldığına ilişkin yayınladığı haberleri yalanladı.

Msalmaniyebugün ofisinde gazetecilere yaptığı açıklamada; söz konusu medya kanalların yayınladıkları tüm bu haberlerler ve bulundukları tüm iddiaların aslı gerçeği olmadığını belirterek, işinin başında görevini normal bir şekilde yürüttüğünü belirtti.

Sağlık nedenlerinden dolayı Beyrut’ta olduğu sırada haberi duyduğu anda garipsediğini ifade eden Msalmaniye; sağlık nedenleri ve tedavi amacıyla sürekli olarak Beyrut’a gittiğine işaret etti.

Msalmaniye; dolayısıyla derhal ziyaretini keserek ofisine döndüğüne işaret ederken; “bu asılsız iddiaların gereği olmadığını kanıtlamak ve kamuoyuna gerçekleri açıklamak için derhal tedavi amaçlı ziyaretimi kesim ve ofisime döndüm..” dedi.

Msalmaniye; Suriye halkının, kasıtlı dezenformasyon yapan; Suriye’de şiddet ve kan akımının tırmandırılması provokasyonunda bulunan kanalların bu yalanlarına alıştığına işaret ederek, amacın parazitlik ve belbele yaratmak olduğunu ekledi.

Bu arada bazı medya kanalları; Msalmaniye’nin görevden alındığını, yurtiçinde bir yerde gözlerden kaybolduğunu ve kısa bir süre içinde kaçak yollarla yurtdışına çıkacağı iddialarında bulunmuşlardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu