Suriye Dostları

Şeyh Naim Kasım: Şehit Kasım Süleymani’nin yolu devam edecek

Lübnan Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım yaptığı açıklamada; “Amerika General Süleymani’yi şehit etmekle onun yolunu durduramaz” ifadelerini kullandı.

Lübnan Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım dün Lübnan El-Ahd haber sitesine verdiği mülakatta, General Kasımi’nin hayatında büyük başarılar elde ettiğini, bunlardan en önemlisinin de ABD terörist askerlerinin bölgeden çıkarılması olduğuna vurgu yaptı.

Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı açıklamasında ayrıca, Şehit Süleymani’nin ABD terör askerlerinin bölgeden çıkarılmasında çok etkili olduğunu belirtti.

Şeyh Naim Kasım açıklamasında, ”Amerikalılar General Kasım Süleymani’yi şehit etmekle Filistin kurtuluşu ve bölgenin bağımsızlığı projesini durdurma hedefindeydiler, fakat onların bu terörist girişimi binlerce yeni Süleymani çıkarmış oldu’ dedi.

Bilindiği gibi Amerika terör devleti 3 Ocak 2020’de Kudüs gücü Komutanı General Kasım Süleymani ve Irak Haşdüşşabi komutanlarından Ebu Mehdi el Mühendis dahil toplamda 10 kişiyi Irak’ın başkenti Bağdat’ta namertçe şehit etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı