Genel

Türkiye sınırında Suriyeli teröristlerin kendi aralarında çıkan çatışmada 13 terörist öldü

Türkiye’nin sınır kapılarının birinde 2 terör örgütü arasında çıkan silahlı çatışmada 13 terörist öldürüldü, bir grubu da yaralandı.

FHA İdlib muhabirinin bildirdiğine göre, Suriye’deki terör örgütleri arasında oluşan ihtilaflar bir kez daha kanlı bir çatışmaya dönüştü.

Türkiye’yle Suriye’nin “El Salame” adlı ortak sınır kapısı dün bu doğrultuda, Suriye “Özgür Ordu” denen terör örgütüne bağlı “Kuzey Fırtınası” ile “Amru Bin El As” adlı 2 terör örgütü üyeleri arasında çıkan kanlı bir çatışmaya şahit oldu.

Söz konusu 2 örgüt arasında çıkan ihtilaf yüzünden bu çatışmada, verilen ilk rakamlara göre her 2 taraftan toplam 13 terörist öldürüldü, ayrıca 7 kişi de yaralandı.

3 Yorum

  1. kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum… umarız bundan sonra böyle tatsız olaylar yaşanmaz ve birlikte çocuk katili esedi devirmek için mücadeleye devam ederler.

  2. merhaba, benim görüşlerim ve yorumlarım sizin görüşlerinizin aleyhinde ancak yine de yayınlıyorusunuz. teşekkür ederim. keşke doğru tarafta olsaydınız 🙂

    1. müslümanlar safını iyi belirlemeli dünyada hakkı ve batılı temsil eden taraflar vardır yani mihenk taşları vardır. suriyedeki teröristlerin beslendiği kaynaklara bakacak olursak hak’la hiç bir alakası olmayan bugüne kadar milyonlarca masum insanı katletmiş olan ABD ve ona yardakçılık yapan batı, katar,suudiarabistan, türkiyedir. yani tamamen batıl bir oluşumdur. yayınlamış olduğumuz haberlerdede belirtmiş olduğumuz gibi bu teröristler bütün ihtiyaçlarını bu kan içici zalimlerden sağlamaktadırlar.

      HAK tarafına baktığımız zaman dünya emperyalizminin devamlı karşısında duran bütün ambargolara rağmen yıkılmayan ve islami şeceatini devamlı koruyarak dimdik ayakta duran Abd nin desteğindeki şahı devirerek ülkesini gül gülistana çeviren dünya mazlum halklarının devamlı hamiliğini yapmış olan İRAN İSLAM CUMHURİYETİ vardır ve Suriye devletide irana hiçbir zaman sırtını dönmemiş ve oda devamlı ortadoğudaki mazlum halklara yardımını sürdürmüştür ve halada sürdürmektedir ve şimdide hakkını elinden almaya çalışan dünya küfür düzenine karşı varlık mücadelesi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı